Laatst gewijzigd 05-01-2019 11:29
WZ&PC Pinkstertoernooi 2019 - tijden onder voorbehoud
HerenDames
vrije slagvrije slag
50mseriesSen................... 50mseriesSen...................
100mseriesSen................... 100mseriesSen...................
200mseriesSen................... 200mseriesSen...................
400mseriesSen................... 400mseriesSen...................
 
rugslagrugslag
50mseriesSen................... 50mseriesSen...................
100mseriesSen................... 100mseriesSen...................
200mseriesSen................... 200mseriesSen...................
 
schoolslagschoolslag
50mseriesSen................... 50mseriesSen...................
100mseriesSen................... 100mseriesSen...................
200mseriesSen................... 200mseriesSen...................
 
vlinderslagvlinderslag
50mseriesSen................... 50mseriesSen...................
100mseriesSen................... 100mseriesSen...................
200mseriesSen................... 200mseriesSen...................
 
wisselslagwisselslag
100mseriesSen................... 100mseriesSen...................
200mseriesSen................... 200mseriesSen...................
400mseriesSen................... 400mseriesSen...................
 
vrije slag Estafettevrije slag Estafette
4 x 50mseriesSen................... 4 x 50mseriesSen...................
4 x 100mseriesSen................... 4 x 100mseriesSen...................
 
wisselslag Estafettewisselslag Estafette
4 x 50mseriesSen................... 4 x 50mseriesSen...................
4 x 100mseriesSen................... 4 x 100mseriesSen...................
 
Andere programmanrs.
27.Alle50m vlinderslagseries14:30Minioren 5 en later..................
40.Alle100m schoolslagseries9:30Minioren 5 en later..................
15.Alle50m schoolslagseries9:00Minioren 5 en later..................
5.Alle50m rugslagseries15:00Minioren 5 en later..................
45.Alle50m vrije slagseries9:30Minioren 5 en later..................
20.Alle100m rugslagseries9:00Minioren 5 en later..................
32.Alle100m wisselslagseries14:30Minioren 5 en later..................
10.Alle100m vrije slagseries15:00Minioren 5 en later..................
35.Gemengd8 x 100m vrije slagseries14:3011 jaar en ouder..................
1 - Zaterdagmiddag - 08-06-2019 - 15:00
1.Dames4 x 100m wisselslagseries15:00Senioren Open..................
2.Heren4 x 100m wisselslagseries15:00Senioren Open..................
3.Dames200m wisselslagseries15:00Senioren Open..................
4.Heren200m wisselslagseries15:00Senioren Open..................
5.Alle50m rugslagseries15:00Minioren 5 en later..................
6.Dames50m rugslagseries15:00Senioren Open..................
7.Heren50m rugslagseries15:00Senioren Open..................
Jurywissel
8.Dames100m schoolslagseries15:00Senioren Open..................
9.Heren100m schoolslagseries15:00Senioren Open..................
10.Alle100m vrije slagseries15:00Minioren 5 en later..................
11.Dames400m vrije slagseries15:00Senioren Open..................
12.Heren400m vrije slagseries15:00Senioren Open..................
2 - Zondagochtend - 09-06-2019 - 9:00
13.Dames200m vrije slagseries9:00Senioren Open..................
14.Heren200m vrije slagseries9:00Senioren Open..................
15.Alle50m schoolslagseries9:00Minioren 5 en later..................
16.Dames50m schoolslagseries9:00Senioren Open..................
17.Heren50m schoolslagseries9:00Senioren Open..................
18.Dames100m vlinderslagseries9:00Senioren Open..................
Jurywissel
19.Heren100m vlinderslagseries9:00Senioren Open..................
20.Alle100m rugslagseries9:00Minioren 5 en later..................
21.Dames200m rugslagseries9:00Senioren Open..................
22.Heren200m rugslagseries9:00Senioren Open..................
23.Dames4 x 100m vrije slagseries9:00Senioren Open..................
24.Heren4 x 100m vrije slagseries9:00Senioren Open..................
 
3 - Zondagmiddag - 09-06-2019 - 14:30
25.Dames400m wisselslagseries14:30Senioren Open..................
26.Heren400m wisselslagseries14:30Senioren Open..................
27.Alle50m vlinderslagseries14:30Minioren 5 en later..................
28.Dames50m vlinderslagseries14:30Senioren Open..................
29.Heren50m vlinderslagseries14:30Senioren Open..................
30.Dames200m schoolslagseries14:30Senioren Open..................
Jurywissel
31.Heren200m schoolslagseries14:30Senioren Open..................
32.Alle100m wisselslagseries14:30Minioren 5 en later..................
33.Dames100m vrije slagseries14:30Senioren Open..................
34.Heren100m vrije slagseries14:30Senioren Open..................
35.Gemengd8 x 100m vrije slagseries14:3011 jaar en ouder..................
4 - Maandagochtend - 10-06-2019 - 9:30
36.Dames4 x 50m vrije slagseries9:30Senioren Open..................
37.Heren4 x 50m vrije slagseries9:30Senioren Open..................
38.Dames200m vlinderslagseries9:30Senioren Open..................
39.Heren200m vlinderslagseries9:30Senioren Open..................
40.Alle100m schoolslagseries9:30Minioren 5 en later..................
41.Dames100m wisselslagseries9:30Senioren Open..................
42.Heren100m wisselslagseries9:30Senioren Open..................
Jurywissel
43.Dames100m rugslagseries9:30Senioren Open..................
44.Heren100m rugslagseries9:30Senioren Open..................
45.Alle50m vrije slagseries9:30Minioren 5 en later..................
46.Dames50m vrije slagseries9:30Senioren Open..................
47.Heren50m vrije slagseries9:30Senioren Open..................
48.Dames4 x 50m wisselslagseries9:30Senioren Open..................
49.Heren4 x 50m wisselslagseries9:30Senioren Open..................
FUN-ESTAFETTE